Sarbinowo to niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim, która jest idealna do wypoczynku z dziećmi - jeżeli chcemy leżeć na pl...

Sarbinowo z dziećmi

By | 11:52 Napisz komentarz
Sarbinowo to niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim, która jest idealna do wypoczynku z dziećmi - jeżeli chcemy leżeć na plaży i nic nie robić, tylko napawać się widokiem morza i zażywać morskich kąpieli :)W Sarbinowie za wiele się nie dzieje. Są oczywiście restauracje, sklepy, jakieś atrakcje typu zabawki na dwuzłotówki i przy ładnej pogodzie jest sporo plażowiczów. To raczej spokojna miejscowość, choć pustką nie wieje niestety, na głównej ulicy przy której umiejscowione są restauracje trzeba było uważać aby nie zgubić dzieci w tłumie.


Sarbinowo ma molo, które jednak nie wychodzi za bardzo w morze :) W sumie to w ogóle nie wychodzi w morze, no ale można na nim postać i podziwiać z wyższej perspektywy morskie fale. Ale to nie jedyne molo w okolicy, bo w Chłopach - 2 kilometry od Sarbinowa, jest zbudowane w 2015 roku molo z prawdziwego zdarzenia. Do Chłopów można się wybrać spacerem, najpierw nadmorską promenadą a później plażą albo kawałek przez miasteczko i później przez niewielki lasek, którym to Chłopy są połączone z Sarbinowem. Przyjemnie się tędy idzie, bo drzewa dają wytchnienie od słońca.


I to chyba byłoby na tyle, jeśli o atrakcje chodzi. Oczywiście jeśli nie chcemy samochodem nigdzie dalej jeździć - to jedynie spacer do Chłopów pozostaje :) Ale nie narzekamy absolutnie, bo takie wytchnienie od codzienności i odpoczynek w cieniu plażowego namiotu, jest super. Lubię zwiedzać, lubię wakacje w ruchu, ale czasem trzeba odsapnąć od wysiłku fizycznego ;)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: