W ciągu ostatniego tygodnia sporo nowości pojawiło się u nas z wydawnictwa Media Service Zawada. Książeczki do czytania, do uzupełniania, do...

Marcowe nowości z wydawnictwa Media Service Zawada

By | 12:55 Napisz komentarz
W ciągu ostatniego tygodnia sporo nowości pojawiło się u nas z wydawnictwa Media Service Zawada. Książeczki do czytania, do uzupełniania, do malowania i kolorowania. Magazyny z ciastoliną, zabawkami i album kolekcjonerski My Little Pony. Wszystko to pokazywałam już na naszym kanale youtube i dziś krótkie podsumowanie.


Nowością na rynku jest książeczka do czytania Blaze i Megamaszyny. To kolejna seria książeczek-bajeczek, które dzieciaki uwielbiają i chętnie czytają. Piękne, kolorowe wnętrza, "odcinki" przeniesione z telewizji na karty książki.
Czy wspominałam już, że książeczki-bajeczki są idealne jako drobne podarunki zamiast słodyczy? Kosztują kilka złotych i każde dziecko będzie bez wątpienia uradowane, gdy dostanie książeczkę z ulubionym bohaterem - czy to do czytania, czy do uzupełniania, malowania, naklejania.

Shimmer i Shine to właśnie taka książeczka do uzupełniania. L.O.L Surprise: Wstąp do klubu również - mnóstwo w środku naklejek i masa zabawy! Wnętrza wszystkich trzech powyższych zobaczyć możesz w filmie:


Wodą Malowane to seria wodnych kolorowanek, które po przejechaniu pędzelkiem zamoczonym w wodzie - nabierają ślicznych kolorów. Moje dziewczyny bardzo lubią wodne malowanki. Oli przetestowała na wizji tą o Peppie, zobacz:


Psi Patrol to nadal jedna z ulubionych bajek Oliwki i nie zanosi się, aby miało się to zmienić. Choć w ostatnim czasie do oglądania częściej wybiera Pidżamersów, ale pieskami i ich pojazdami bawi się często, równie często sięga po książki z nimi. Ucieszyła się ogromnie na kolejną część przygód swoich ulubieńców, które ukazały się w serii książeczki-bajeczki. Pieski w tej części stały się wodnym patrolem i próbowały uratować kapitana Turbota, jak i później plażowiczów przed ośmiornicami. Więcej o książeczkach w filmie:


Magazyny dla dzieci są zawsze mile widziane u nas :) Ostatnio w naszym domu znalazły się gazety z ciastoliną Play-Doh, w której w prezencie dostajemy cztery pojemniczki ciastoliny i ze Scoobym-doo - tutaj w prezencie są zabawki!


Na koniec film z rozpakowywania kart kolekcjonerskich My Little Pony. Coś czuję, że będzie to kolejna Martynki pasja - zbieranie kart:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: