Dziś druga część wpisu o tym, że z bajkowych bohaterów się nie wyrasta :) A wręcz przeciwnie - im człowiek starszy, tym więcej chce ich nosi...

Dzieciaki ubrane w... bohaterów bajek! (cz.II)

By | 23:25 Napisz komentarz
Dziś druga część wpisu o tym, że z bajkowych bohaterów się nie wyrasta :) A wręcz przeciwnie - im człowiek starszy, tym więcej chce ich nosić!


Piszę to na własnym przykładzie i ciekawa jestem, czy się ze mną zgodzisz? :) Ja uwielbiam t-shirty, bluzy i skarpetki z postaciami z bajek. Chętnie je noszę i nie odmawiam ich również dziewczynom. Mimo że kiedyś usłyszałam, że dużym już nie wypada. Ale przecież jak wypadnie, to się podniesie. If you know what I mean :)


W ostatnim czasie więc szafa Tinki i Olinki wzbogaciła się nie tylko o nowe szlafroczki, ale również o inne elementy bajkowej garderoby. Niektóre z nich sobie poczekają na potem, ale większość jest już w użytku.


Czapka czeka sobie na lato, ale torebka jest w użyciu. Była już raz z Tin w szkole, gdy mieli wigilijne spotkanie. Idealna na drobiazgi w postaci ołówka i gumki do mazania (na zajęcia dodatkowe które były tuż przed) i paczkę chusteczek.


Torebka ma regulowany pasek, co jest bardzo dużym plusem.

Nowością w szafie Tinki i Olinki jest jeszcze parasol. Minionki nigdy nie były naj bajką, ale każda część chętnie oglądana była i Tin niejedną bluzkę z Minionkami miała (póki nie wyrosła).


Wszystko to w ilościach hurtowych rzecz jasna nabyć można tutaj - klik (wersja ang.).Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: