Szaleńczą rzecz zrobiłam - nagrałam cztery odcinki z naszej domowej biblioteczki! Pokazałam wam wszystkie nasze książki, każdą jedną, po kol...

Nasza domowa biblioteka - i wszystkie książki, jakie mamy!

By | 23:19 Napisz komentarz
Szaleńczą rzecz zrobiłam - nagrałam cztery odcinki z naszej domowej biblioteczki! Pokazałam wam wszystkie nasze książki, każdą jedną, po kolei... Szaleństwo, czyż nie?


Nasza biblioteczka to antresola, która kiedyś była studiem nagraniowym, które z czasem przeniosło się dwa poziomy niżej pod ziemię można by rzec, a na antresoli powstała przestrzeń do przechowywania. Było tu wszystko. Rzeczy, które nie były nam już tak właściwie potrzebne. Rzeczy, z których dziewczyny wyrosły. Na pomysł zrobienia tu biblioteki wpadłam w momencie, kiedy zaczęło mi brakować wolnych półek na regale u dziewczyn. Książki były wszędzie...

A teraz są tylko tu. Na antresoli. Oczywiście codziennie są stąd wynoszone, czytane, oglądane, odkładane i zabierane nowe. Niektóre nocują w pokoju dziewczyn, tak długo, aż nie przeczytamy ich w całości. Na przykład Magiczne Drzewo. Jednak to tutaj jest teraz miejsce książek i była to świetna decyzja - pokój dziewczyn zyskał miejsce, a my uwielbiamy na tej naszej antresoli przesiadywać.

No dobrze, nie będę się już rozpisywać, bo opowiadać to ja bym mogła bez końca. Zapraszam do oglądania :)

W pierwszym filmie jest ten tak zwany "room tour" po całej bibliotece:


Film numer dwa, to tylko książki:


Film trzy to też tylko książki:


I film cztery to również książki:


Muszę przyznać, że mimo początkowego przerażenia z tego, co mam zamiar zrobić, całkiem fajnie się przy nagrywaniu bawiłyśmy :) A ile cięć w między czasie było na czytanie, bo na co dzień dziewczyny nie są w stanie wszystkich książek przeglądać i nagle okazywało się, że wyciągałam z półki tą którą jakiś czas już chciały, ale gdy zaczynały poszukiwania po drodze znajdywały inne które czytały. Zwłaszcza Tin się to zdarza :)

Kto obejrzał wszystkie filmy - brawa za wytrwałość! <3Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: