Jak dobrze wiesz, kochamy książki. Towarzyszą nam one wszędzie, podczas każdego wyjazdu. Będą również towarzyszyć w trakcie zimowych ferii....

KONKURS z Wydawnictwem Egmont

By | 13:26 Napisz komentarz
Jak dobrze wiesz, kochamy książki. Towarzyszą nam one wszędzie, podczas każdego wyjazdu. Będą również towarzyszyć w trakcie zimowych ferii. A Wy? Zabieracie ze sobą książki na ferie?

Zdradź nam, gdzie zabierzecie książki na ferie - we włoskie Alpy, norweskie fiordy, czy może nad polskie morze? W których częściach świata będziecie czytać podczas zimowego wypoczynku? A może w domowym zaciszu?

Odpowiedz w komentarzu na pytanie i wygraj jedną z trzech książek z serii ART Egmont! I dopisz koniecznie, o którą książkę grasz: Megasztuczki, Chińskie Cienie, czy Cuda Wianki?

Konkurs trwa do 21 stycznia.
Ale to nie wszystko! Mam dla Ciebie kod rabatowy na cały asortyment księgarni Egmont. Kod jest ważny od 15 stycznia do 15 lutego i obowiązuje od ceny podstawowej. A brzmi on: artblog.

---
Seria ART Egmont idealnie się sprawdzi zarówno podczas zimowych wyjazdów, jak i w trakcie ferii w mieście, w domowym zaciszu. Książki zachwycą zarówno najmłodszych czytelników, jak i tych dużo starszych. Bawią i uczą. A całą ofertę książek znajdziesz tutaj: https://egmont.pl/seria/ART,s,625756Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: