Zawsze gotowy na przygodę, Stokke Trailz został zaprojektowany tak, byście mogli zaplanować rodzinny spacer w dowolnym miejscu. Teraz możeci...

Stokke Trailz w dwóch wersjach - już wkrótce w sklepach

By | 10:46 Napisz komentarz
Zawsze gotowy na przygodę, Stokke Trailz został zaprojektowany tak, byście mogli zaplanować rodzinny spacer w dowolnym miejscu. Teraz możecie wybrać, czy chcecie mieć klasyczne, czy terenowe koła do wózka. Dzięki temu możecie błyskawicznie dostosować wózek do waszych potrzeb!


Ten wózek zabierze Was wszędzie tam gdzie chcecie - w każde miejsce, bez względu na pogodę i warunki terenowe. Teraz, dzięki możliwości dobrania dwóch rodzajów kół przeżywanie przygód ze Stokke Trailz jest przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Możecie wybrać między Klasycznymi i Terenowymi kołami - oba rodzaje mają swój oryginalny wygląd i funkcjonalności.

Koła Klasyczne z charakterystycznymi białymi felgami są mniejsze i lżejsze. Wykonane z odpornych na przebicie materiałów nadają Waszemu wózkowi wyrafinowany, dostojny wygląd. Miękkie zawieszenie pozwala z kolei na przeżywanie codziennych przygód zarówno w mieście, jak i parku.

Koła Terenowe są większe, wypełnione powietrzem i uzupełnione gładkimi, czarnymi felgami. Nie tylko dodadzą Waszemu wózkowi wyrazistości, ale sprawią też, że doskonale poradzicie sobie z prowadzeniem go po trudnym podłożu. Zadowoli to zwłaszcza aktywnych rodziców, którzy uwielbiają spędzać czas spacerując po bezdrożach, ciesząc się urokami natury.


Cechy podwozia Stokke Trailz:
- Dostosowane do przewożenia dzieci od momentu narodzin do osiągnięcia wagi 15 kilogramów
- Silne i wytrzymałe
 Duże, wypełnione powietrzem gumowe opony Terenowe, lub jednolite opony Klasyczne
- Obracające się przednie koła z możliwością blokady
- Ergonomiczny i regulowany uchwyt, z możliwością ustawienia wysokości
- Duży, wodoodporny koszyk zakupowy
- Możliwość łatwego złożenia

Stokke Trailz oferuje także szeroką gamę możliwości, aby dostosować się do zmiennych potrzeb Twojego dziecka:
- Przestronne, bezpieczne i mięciutkie nosidełko.
- Możliwość zamontowania jako fotelik samochodowy.
- Bogato wyściełane siedzisko z możliwością ustawienia go z przodu lub z tyłu wózka, pasy bezpieczeństwa i regulowany podnóżek.
- Wybór między kołami Klasycznymi i Terenowymi w celu dodatkowej możliwości dostosowania i dopasowania.
Równie elastyczny, co stylowy, Stokke® Trailz™ może być wykorzystywany zarówno na wsi, jak w mieście. Wybierz koła, które są odpowiednie dla Ciebie, by cieszyć się przygodą rodzicielstwa wspólnie z całą rodziną, w każdym terenie i w każdej porze roku z nowym Stokke Trailz.

Wózek dostępny będzie w sklepach w całej Polsce już 15 października.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: