Czy wiesz, że spinacz biurowy wynalazł Polak? A może jesteś w stanie odgadnąć datę tego wydarzenia? Pamiętasz, kiedy Polska odzyskała niepod...

Timeline Polska: zapowiedź

By | 16:58 Napisz komentarz
Czy wiesz, że spinacz biurowy wynalazł Polak? A może jesteś w stanie odgadnąć datę tego wydarzenia? Pamiętasz, kiedy Polska odzyskała niepodległość? Jak myślisz, co zbudowano wcześniej: Bazylikę Mariacką w Gdańsku czy kopalnię soli w Wieliczce?  Wybierz jedną z posiadanych w ręku kart i zdecyduj, czy prezentowane przez nią wydarzenie miało miejsce przed tym, które leży już na stole, czy po nim. Następnie odwróć kartę i sprawdź, czy masz rację! Nie musisz znać żadnych dat i wydarzeń, wystarczy dedukcja i trochę szczęścia.
Gra "Timeline: Polska" należy do bestsellerowej serii gier, które podbiły cały świat, ale karty znajdujące się w tej wersji, dotyczą tylko wydarzeń z Polski. Z grą "Timeline: Polska" historia okazuje się być nie tylko ciekawa, ale wręcz fascynująca! Poznaj niezwykłe wydarzenia z historii naszego kraju, z których możemy być dumni.

"Timeline: Polska" to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce. Gra jest idealnym narzędziem do wykorzystania przy nauce historii, ale też świetnym sposobem na integrację grupy.
Zawartość:
110 kart
instrukcja
solidne, metalowe pudełko

Cechy:
Mechanika: gra karciana, dedukcja
Kategoria: gra rodzinna, imprezowa, można łączyć z innymi wersjami

Kluczowe elementy:
- Nie wymaga znajomości historii;
- Proste zasady przystępne dla każdego;
- Uniwersalny temat, gra nadająca się do zagrania w dowolnym towarzystwie;
- Zawiera nie tylko znane wydarzenia historyczne, ale też wiele nieznanych ciekawostek.

Premiera: 3 października 2016Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: