Magic Jinn jest już spakowany i czeka na podarowanie go w prezencie urodzinowym, nie mogłam się jednak oprzeć aby nie pokazać Tobie, jak on ...

Czy udało nam się pokonać Magic Jinn'a..?

By | 22:05 Napisz komentarz
Magic Jinn jest już spakowany i czeka na podarowanie go w prezencie urodzinowym, nie mogłam się jednak oprzeć aby nie pokazać Tobie, jak on działa! A jest świetny, mnie wciągnął ogromnie i chętnie bym sobie takiego sprawiła!


 Martynki jednak nie porwał za bardzo.. Być może gdyby go na co dzień używała, byłoby inaczej. Ale widząc jej niemalże neutralne podejście do niego stwierdziłam, że nie będziemy go dla siebie kupować. A przemknęło mi to wcześniej przez myśl.


Jinn wydaje się być świetny, na prawdę! Zadziwia mnie sposób jego działania, jak to możliwe że z taką łatwością, po kilku pytaniach zgaduje, co mam na myśli? Tylko raz miał problem - z kogutem, nie wiem dlaczego, ale dopiero za trzecim razem zgadł. Myślałam także, że pokonałam go z bąkiem, tym wiecie, grubym, pasiastym, bzyczącym owadem. Trzy albo cztery razy zgadywał, w tym za pierwszym razem wymienił Trzmiela. Uradowana że przyznał mi na końcu, że jestem wielka bo nie udało mu się ze mną wygrać, zaczęłam się zastanawiać, jak właściwie wygląda ten trzmiel o którym mówił? No i niestety internet powiedział, że trzmiel to właśnie popularny bąk, który swoją drogą mylnie jest tak nazywany. Więc nie dość, że Jinn rozwija wyobraźnię, to jeszcze pozwala się doedukować ;)


Ale nie przedłużając już - zapraszamy na film:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: