...nie kupujcie zamienników smoczków do butelek. Ja kupiłam. Pewnie nawet o tym kiedyś wspominałam. Skusiła mnie cena, firmy Canpol kosztowa...

Absolutnie i pod żadnym pozorem nie kupujcie...

By | 15:24 Napisz komentarz
...nie kupujcie zamienników smoczków do butelek. Ja kupiłam. Pewnie nawet o tym kiedyś wspominałam. Skusiła mnie cena, firmy Canpol kosztował niecałe 5zł za sztukę podczas gdy smoczki do naszych butelek Avent kosztują powyżej 10zł za sztukę.
A że Martynka miała czas że namiętnie smoczki przegryzała, stwierdziłam że spróbujemy tych tańszych. Początkowy entuzjazm ich całkiem dobrą jakością w stosunku do ceny, opadał z każdym kolejnym razem użytkowania.


Nawet na pierwszy rzut oka różnice między nimi widać:

z lewej Canpol, z prawej Avent
Canpol, w porównaniu do Aventu, wykonany jest z dużo bardziej miękkiej gumy (?), pomimo że wizualnie wydaje się że dobrze przylega do tego "kapselka" białego który trzyma smoczek. I o ile na początku było ok, Martynka piła mleko jak zwykle więc uznaliśmy że różnicy nie zauważyła, to po którymś z kolei myciu smoczek zaczął przeciekać. I niestety już do końca swojej kadencji u nas cieknął. Co się nigdy nie zdarzyło przy Aventach.
Wniosek z tego taki, że nie ma co za bardzo oszczędzać bo i tak ostatecznie przepłaci się ;)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: